A opět po roce se hlásí známá Konference pro pracovníky s mládeží a nejen pro ně. V termínu 18.-21. 4. 2024 můžete přijet do žilinského Domu odborů a vyslechnout si skvělé řečníky, kapely, zapojit se do chval, modliteb, zasportovat si a zabavit se, promluvit si s lidmi ve stejné službě. 

Letos je hlavním tématem Tvůj Bůh. „Ruky zdvihnuté k chvále a na perách Jeho meno a predsa tvoje srdce… poškuľuje po inom. Myšlienky ti blúdia jedným smerom, peniaze sa túlajú ďalším a o trávení času radšej ani nehovorme. Potrasieš hlavou. Nie, nie… ty predsa vieš, kto je Tvoj Boh! Ale vie to aj tvoje srdce?“ Tak je na webu konference uvedené hlavní téma. Tady jde o hodně!

Pokud se chceš přihlásit, můžeš tady:

https://kpm.tckompas.sk/2024

Na webové stránce získáš i další informace.

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.