Cílem leaderXpress je vytvářet zdroje pro vedoucí. Projekt se stále vyvíjí a rozšiřuje.

Co momentálně nabízí?

  • Blog. Slouží jako prostor pro krátké úvahy, různé postřehy, dilemata či objevy, které se často melou v hlavách lídrů. Tyto články mají inspirovat, provokovat k myšlení a pomoci nahlédnout do světa jiných lídrů.
  • Poradenství. Každý z nás někomu radí. Každý z nás je poradcem. O lídrech to platí dvojnásob. Otázkou je, jakými poradci jsme. Cílem této rubriky je budovat lídrů v této roli.
  • Komunita. Praktický nástroj, kterým můžete rozvíjet vaši komunitu (mládež, dorost, skupinku …). Vedoucí komunit zde najdou návody na hry, tipy k táborem a – pozor! – Náměty na události. Zejména náměty na události jsou velmi dobrou pomocí, protože život komunity se mimo jiné točí kolem společných událostí. Párty, vyučování, společné jídlo … Když je setkání hodně, někdy docházejí nápady. „Co budeme spolu dělat?“ „Kam bychom pozvali naše přátele?“ Právě tato rubrika má být databází nápadů na společné události.
  • Zdrojě. Zde můžete najít tipy a recenze na dobré knihy a webové stránky, které využijí v práci s mladými lidmi, skupinami, týmy a osobním růstu.

LeaderXpress nechce jen nabízet zdroje, ale tvořit komunitu. Komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how. Proto v nejbližších měsících chceme vytvořit způsoby, jimiž by mohly i návštěvníci přispívat k obsahu leaderXpress. Momentálně k tomu slouží naše FB stránka, kde uvítáme tvé podněty.