Kamarádi, studentka ŠPM (Škola pro pracovníky s mládeží – organizovaná TC Kompas v Žilině) Lucka Ivanová připravila sérii témat s názvem Osobnosti. Táto série se týká biblických postav, kterých jména se vyskytují asi v každém biblickém příběhu. Hodně z nich nás inspiruje k tomu, abychom pracovali na svém těle, duchu a duši. Některé jsou však upozorněním, co může způsobit lidská pýcha, nemilosrdnost, nevraživost, nenávist a my se i takovou cestou můžeme inspirovat, kým bychom určitě nechtěli být.

Série je určena pro dorosty a mladší mládeže. V příloze najdete zpracované 4 osoby, které mohou být podkladem pro vedoucí, dorostence nebo mládežníky. Je to skvělá příležitost, jak je zapojit, aby se podělili o vlastní osobnosti z Bible, které je inspirují a co se od nich naučili, a naopak, co chtějí změnit.

Tento článek je od našich přátel na pointonline.sk

Pokračuj ve čtení

POINT ONLINE Pomáhat, inspirovat, trénovat. Portál TC Kompas se zdroji pro pracovníky s mládeží. pointonline.sk

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.