Tréninky – Global Leadership Summit (GLS)

Jediná konference, kterou si s naším týmem nenecháme žádný rok ujít, je Global Leadership Summit (GLS), pořádaný Willow Creek Association (WCA).

Každý ročník má spoustu skvělých řečníků na světové úrovni z nejrůznějších odvětví, kteří mají co říct k tématům leadershipu, charakteru, inovace, kreativity a týmové práce.

Samotná konference je pořádána v srpnu v Chicagu a poté je otitulkována a promítána ve 128 zemích světa pro více než 400 000 vedoucích.

U nás je konference pořádána na podzim jak v České Republice tak na Slovensku ve dvoudenní verzi. Akcia je doprovázená moderátorem a živou kapelou.

Každému doporučuju zažít se svým týmem jedinečnou atmosféru konference.

To, co se mi na GLS nejvíce líbí je, že řečníci jsou lidé z praxe, kteří v dané oblasti mají bohaté zkušenosti a dokážou předat myšlenky a principy jednoduše a srozumitelně tak, že jim rozumím a dokážu je aplikovat do služby.

Přestože je konference křesťanská, díky kvalitnímu obsahu přesahuje svět církve a nemusíte se na ni bát pozvat své kolegy nebo spolužáky.

Více informací a přihlašování pro rok 2018 brzí:

 


Dalším skvělým zdrojem, který WCA dává k dispozici vedoucím je aplikace GLSnext, jejíž hlavní náplní jsou krátká videa od řečníků z konference, která vycházejí během celého roku a jsou skvělým zdrojem myšlenek, nápadů a povzbuzení. Aplikaci najdete v Google Play i App Store pod názvem GLSnext nebo na webu, kde se také můžete registrovat k odebírání nových videí na email.


Chcete vedieť o ďalšich tréningoch? Pozrite si našu rubriku TRÉNINKY

Poté, co studoval informatiku, absolvoval roční stáž Journey v církvi Element v Hradci Králové pod Křesťanskou akademii mladých. Nyní je v týmu vedení církve ESK Havířov, kde také organizuje programy Log-out. Druhou částí úvazku pracuje v Křesťanské akademii mladých na podpoře mladých vedoucích a spolupráci generací v církvi. Jeho snem je vidět v České republice zdravé, přitažlivé církve, do kterých se lidé těší. Už dva a půl roku je šťastně ženatý s manželkou Aničkou, se kterou spolu studují teologickou školu TCM Institut. Rád čte, přemýšlí, vymýšlí vtipy do kázání a chodí s lidmi na kafe.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.