Ahoj! V posledních týdnech prošly naše stránky redesignem. Jak grafickým, tak i obsahovým. Po grafické stránce jsme web přizpůsobili tak, aby byl pohodlně přístupný přes smartphony, tablety či velké monitory. Po obsahové stránce jsme do centra výrazněji dali komunitu a misijní životní styl. Zatím jsme se soustředili na tři rubriky – BLOG, KOMUNITA, ZDROJE – a v budoucnu máme v plánu přidat další.

Rubrika BLOG je novinkou. Chceme tam dát prostor krátkým úvahám na různé postřehy, dilemata či objevy, které se honí ídrům v jejich hlavách a mohly by vám být inspirací. Rubrika KOMUNITA poskytuje praktické nástroje, kterými můžete vaši komunitu rozvíjet. Zatím pro vás máme seznam her, nápadů na komunitní události a podklady pro tábory. Nakonec je tu rubrika ZDROJE, kde vám budeme sdílet různé knihy, weby, články či videa, které vám snad budou ve vaší lídrovské roli užitečné.

Naší touhou je nadále tento web rozvíjet komunitním způsobem – budeme velmi rádi, když přispějete svými články, zlepšeními či podněty.

Těšíme se na to, co je společně před námi!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.