Čas: 20 minut

Materiály: a) verze s barvami – bíle tričko do každé trojice, barvy na ruce; b) verze s vodními balonky – vodní balonky (cca 15 do každé trojice), výrazné tričko do každé trojice

Průběh: Rozdělte hráče do trojic. V každé trojici je potřeba určit jeden terč, jeden štít a jednoho střelce. Cílem hry je „sestřelit“ cizí terče. Tuto hru je možné hrát v několika variantách. Prvně vysvětlím verzi s barvami na ruce. Každý terč si obleče bílé tričko. Během hry může běhat, ale ruce musí mít za zády. Štít se snaží bránit svůj terč, ale ruce musí mít také za zády. Okolo vyhrazeného hřiště je několik nádob s barvami na ruce. Střelci na tato stanoviště běhají a do rukou nabírají barvy. Poté se snaží najít cizí terče a zašpinit jim jejich bílá trika. Štíty svým tělem mohou své terče bránit. Který terč má na konci hry nejčistější triko, vyhrává. Stejným způsobem se hraje i varianta s vodními balonky, akorát, že se balonky po terčích hází. Ze kterého terče (trička) je vyždímáno nejméně vody, jeho tým vítězí.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.