Příprava: 1 hodina

Materiály: suroviny na hotdogy nebo hamburgery (nebo obojí), pomůcky na hry

Průběh: Toto téma je možné pojmout různými způsoby. Někdo preferuje klidnější verzi, ve které se lidé v klidu najedí toho, co jim chutná a hrají různé hry. Někdo má radši hry typu „kdo sní nejvíce hotdogů do pěti minut“. My jsme se rozhodli pro kompromis. Přinesli jsme grill a udělali několik desítek hotdogů. Varovali jsme ale lidi, ať se nepřejídají, protože jídla bude ještě dost. Potom jsme hráli následující hry (určitě vymyslíte více her a snad i zábavnější:)):

Hotdog pro dva
Pravidla: Vyberte 5-8 dvojic. Každá dvojice dostane rohlík, párek, kečup, hořčici a nůž. Jeden z dvojice si sedne ke stolu a dá ruce pod stůl. Druhý z dvojice si stoupne za svého kolegu a dělá mu ruce. Sedící člověk používá pouze ústa a jeho cílem je co nejrychleji sníst hotdog. Ten druhý používá ruce, rozřízne rohlík, vloží do něj párek, na to dá kečup nebo hořčici a krmí svého parťáka. Dvojice, která sní hotdog nejdříve, vítězí.

Dej si banán!
Jednoduchá hra na jednotlivce. Každý dostane neoloupaný banán. Cílem je banán oloupat a sníst pouze za pomoci úst. Kdo sní banán první, vyhrává.

CocaCola brčkem
Hra na týmy. Každý tým dostane půllitrovku kolu, brčka a izolepu. Cílem hry je vypít kolu „potrubím“ z brček. Láhev pití je v určité vzdálenosti od týmu (4-8 metrů). Který tým vypije kolu nejdříve, vítězí.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.