Čas: 10 minut

Materiály: židle, hudba

Průběh: V této hře obvykle soutěží děvčata proti chlapcům. Všichni utvoří kruh a sednou si na židle. 4 chlapci a 4 děvčata stojí uprostřed (žádná židle není volná. Počet lze upravit, ale vždy musí být uprostřed před začátkem hry stejný počet chlapců a děvčat). Hra začíná tím, že se pustí hudba. Cílem je mít v momentě, kdy hudba přestane hrát, uprostřed co nejméně hráčů svého pohlaví. To znamená, že pokud je po vypnutí hudby uprostřed 5 chlapců a 3 děvčata, tak děvčata vyhrála. Hra probíhá tak, že každý chlapec může přijít k jakémukoli děvčeti a chytnout ji za ruku (ona se nesmí bránit a musí mu vyjít vstříc), vytáhne ji ze židle a sedne si na její místo. Děvčata dělají to samé. Chlapec nebo dívka, kteří jsou  vytáhnuti ze židle můžou jít a vytáhnout dalšího člověka (děvče chlapce a chlapec dívku). Není však povoleno vytáhnout člověka, který vytáhl mě. Tato hra je o rychlosti. Člověk, který zastavuje hudbu, by neměl vidět, jak hra probíhá. Po každém kole se započítá bod těm, kteří vyhráli, vyrovná se počet uprostřed kruhu a hraje se znovu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.