Nový koronavirus před nás postavil obrovskou výzvu. Ze dne na den zůstali lidé z našich komunit izolovaní doma. Jak se přizpůsobit této situaci? Jak vést mládež, která se nesmí setkávat? Postupně, časem, objevíme jak na to. Najdeme nové způsoby.

O způsobu, který zatím funguje v CB-Trojka, Ostrava, se dozvíte v jejich webináři.

Co o svém webináři napsali jeho autoři:

Koronavirus nás v našem sboru přinutil přejít od prvních nesmělých pokusů o live stream ze společné bohoslužby k interaktivní online církvi vysílané z několika obýváků najednou. Naše online církev začala fungovat takřka přes noc, za přispění několika nadšených dobrovolníků. Tento 60 minutový webinář může k tomuto skoku do virtuálního světa pomoci i dalším církvím. – Poučte se z našich mnohých chyb i úspěšných kroků na cestě do světa internetu.

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.