Příprava: 2 hodiny;

Pomůcky: projektor, kamera, notebook, papíry, fixy

Průběh: Celá schůzka může začít prezentací 10-ti nejslavnějších / nejdražších / nejvtipnějších reklam na světě. Nebo můžete měsíc před touto akcí vyhlásit soutěž, ve které vyhraje ten, který na youtube najde nejlepší reklamu v těchto kategoriích. Hlavní hrou je ovšem natáčení vlastní reklamy. Vedoucí mohou připravit objekty, na které musí týmy natočit reklamy a nebo toto rozhodnutí můžete nechat na týmech samotných. Je jedno, jakým způsobem tuto hru vymyslíte…smysl je v tom, že týmy mají určitý čas na přípravu (např. 45 minut). Potom přijde vedoucí s kamerou a reklamy natočí. Nakonec se všechny promítnou a porota je hodnotí a vyhlásí tu nejlepší (je dobré předem říct kategorie, za které se budou rozdávat body: např. vtipnost, profesionalita, herectví…). Další hrou je vymýšlení billboardů – vyberte nějaké směšné věci (např. houbička na nádobí, špunty do uší…) a dejte každému týmu velké papíry a fixy. Úkolem je nakreslit co nejpoutavější billboard.

Pokud se vám povede toto téma dobře připravit neodnesete si pouze super společné zážitky, ale také videa a billboardy, které vám budou tuto akci připomínat :-).

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.