Příprava: 2 hodiny

Pomůcky: notebook, projektor atd.

Průběh: Na téma shopping lze vymyslet určitě mnoho různých her, ale chci zde popsat jednu, která může celé toto téma zaštiťovat. Jmenuje se „Uhodni cenu“ a můžete ji vidět například v seriálu How I met your mother. Hra probíhá tak, že nakoupíte cca 20 věcí (potraviny, kancelářské potřeby, drogerie, hračky…), rozdělíte lidi do několika skupin a vždy ukážete jednu věc a týmy mají za úkol hádat její cenu. Doporučuji vytvořit i prezentaci obrázků konkrétních věcí. Tým, který je nejblíž skutečné ceně, tuto věc vyhrává. Hra lze udělat zajímavější také tím, že se budou hádat některé drahé věci (např. auto, dům…), ale výhry budou pouze symbolické (angličák, cihla…).

Další hry: Partička – reklamace; závody v nákupních košících (nemusí být reálné)…

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.