Příprava: 1 hodina

Materiály: hadrové míčky, stoly, židle

Průběh: Znovu, téma Fight lze použít na mnoho různých aktivit nebo her. Cílem je, jak už název říká – bojovat. My jsme na začátku schůzky postavili z židlí a stolů bojové pole (na styl paintballu) a hráli jsme v týmech „capture the flag“ nebo „team death match“ (boje o vlajku, nebo týmové boje). Bojuje se s hadrovými míčky. Pravidla se mohou upravit podle prostředí a počtu lidí. Překvapivě se tyto boje staly populární i mezi děvčaty. Tým, který vyhraje turnaj, vyhrává nějakou cenu. Důležité je, dobře postavit hřiště a motivovat lidi, aby hráli. Pokud jste kreativní typ, můžete vymyslet i různé legendy k bitvám a vnést do toho více smyslu, než jenom se řezat hlava nehlava :).

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Na našej webovej stránke používame cookies

Potvrďte, že akceptujete naše sledovacie súbory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Môžete tiež odmietnuť sledovanie, takže môžete naďalej navštevovať našu webovú stránku bez toho, aby sa do služieb tretích strán odosielali údaje.