Po náročných covidových letech se opět chystá známá konference pro pracovníky s mládeží KPM prezenčně. Konference má dlouholetou tradici a je pravidelně navštěvovaná i 600 mladými lidmi z různých koutů Slovenska i Česka. Program je vždy zajímavý, v hlavních přednáškách stejně jak v menších seminářích se vystřídá spoustu řečníků. 

Letos se bude konat tak jak obyčejně v žilinském Domě odboru v termínu 20.-23.4.2023. Bude se tady povídat o poslech. 

„Jsme posly. Každý jeden z nás má důležité poslání. Sdílení Ježíšovi dobré správy je základním kamenem naší víry – je to to, k čemu Kristus vyzval své učedníky i nás.“ Tak hovoří v úvodu webová stránka věnovaná konferenci.

Tady se už dnes můžete zaregistrovat, čím dřív, tím lepší cena. Organizátoři budou také postupně přidávat víc informací o celém programe a řečnících.

https://kpm.tckompas.sk/2023/

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.