Můj první lockdown začal už rok před prvním oficiálním lockdownem, tedy, když se mi narodilo první dítě. Možná pro někoho to zní jako vtip, jiný si myslí, že přeháním, ale skutečně jsem se cítila tak, jak se teď cítíme všichni. Kromě toho, žádné setkání a eventy, na které jsem chtěla jít, nebyly online, ale děli se osobně a já jsem tam skutečně nemohla být.

Ale pár týdnů po porodu jsem si našla způsob jak být aspoň trochu součástí toho všeho i s dítětem, které docela dobře spolupracovalo. Když začal ten skutečný lockdown pro všechny, situace se mi zkomplikovala, protože připojovat se do online světa s malým miminem bylo trochu komplikovanější než nachystat obývák a zavolat sem skupinku, která sem tam i pomohla s něčím okolo dítěte, ale nějak jsme to dali. Po pár měsících online služby mi přibylo druhé dítě. Lhala bych, kdybych řekla, že to jde lehce a stále jsem v pravidelném spojení s lidmi a vedu skupinku a všechno je dokonalé, protože to tak vůbec není. Ale podělím se s vámi o pár tipů, které se učím jako matka a následovnice Krista v dvojitém lockdownu:

Tento článek je od našich přátel na pointonline.sk

Pokračuj ve čtení

POINT ONLINE Pomáhat, inspirovat, trénovat. Portál TC Kompas se zdroji pro pracovníky s mládeží. pointonline.sk

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.