Přihlaste se, pokud jste ještě neslyšeli o KPM? O skvělé konferenci pro pracovníky s mládeží, kterou už více než 20 let organizuje TC Kompas (JV Slovensko) v Žilině. Místo a čas, který pomáhá doplnit baterky všem těm, kteří se především na Slovensku (ale nejen tam) věnují mladým. Načerpat, oddychnout si, získat novou inspiraci, potkat se se stejně zaměřenými pracovníky sem každý rok přichází okolo 600 účastníků. Ne, neslyšel? Je to vůbec možné? Tak potom si na správné adrese.

Její další ročník, KPM 2021, se bude konat v období 26.-28.3.2021 online. Název tohoto ročníku je OVCA ZET. Online verze sice nebude mít tu správnou KPM atmosféru, zato umožní zúčastnit se lidem od Aše po Michalovce. 

Pastýř, který tě zná. Stál si Mu za lidský život a Boží smrt. Když jsi na cestě, vede tě a směřuje k spravedlivosti. Když je okolo tebe tma, je blíž než na dosah ruky. Občas ti přikáže zavřít oči, a když je otevřeš, okolo tebe jsou zelené louky. Jeho podstata je dobro a milost. Pořád je za tebe. Budeme se spolu dívat na Pastýře a věř mi, nebudou to věci, které jsi tisíckrát slyšel/a. Budeme se spolu dívat  i okolo sebe (možná i na sebe) na generaci Z, které sloužíme. A budeme se učit od Pastýře, jak být pastýřem právě této skupině lidí. 

Mezi řečníkmi potkáš Marušku Skonc, Terry Englishe, Denisu Harčarovou, Petra Orvoše, Dava Pattyho a mnoho dalších, během krátkých talků nebo také prostřednictvím osobního mentoringu, který bude k dispozici.

Všechno se dozvíš na webu: www.kpm.tckompas.sk, kde je už spuštěna registrace. Tak neváhej a rychle se přihlas!


Chcete vědět o dalšich trénincích v Česku a na Slovensku? Viz naši rubriku TRÉNINKY

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.