Nikdo není tak obyčejný, aby na jeho vlivu nezáleželo.

„Kniha, kterou držíš v ruce, je důležitá. Má totiž potenciál změnit to, jakým způsobem prožiješ svůj život. A nejen to. Má potenciál ovlivnit kvalitu a směřování životů lidí ve tvém okolí. Přes tebe.“

Zralost přichází s věkem a dlouhodobostí, proslulost a sláva v okamžiku, ale vliv je základní lidské nastavení, které má potenciál růst, rozvíjet se a otevírat dveře do lepší budoucnosti. Takový rostoucí vliv může mít člověk v mladém věku, a dokonce pro něho může posloužit jako katalyzátor a urychlovač zralosti, a navíc jako vykupující nástroj na slávu a proslulost. Janči a José, kterých si moc vážím, přesně toto nejen se svým vlivem dělají, ale ještě o tom i poutavě píšou a inspirují další generace influencerů. Well done!

Lukáš Targosz, hlavní vedoucí Elementu a národní vedoucí
české pobočky Global Leadership Summitu

Každý z nás je influencer. Jsme lidé, kteří mají vliv na lidi okolo sebe. Líbí se mi, jak s tímto tématem Janči a José velmi osobně a prakticky pracují. A učí se od největšího influencera všech dob: Ježíše z Nazaretu.
Pokud chceme mít lepší vliv na svoje okolí, je dobré se začíst do této knihy. Neměla by chybět v našich knihovnách, protože každý z nás je influencer.

 Marian Kaňuch, ev. farář 

Ovlivňuješ své okolí, jsi influencer, jsi líder. Není podstatné, jestli to tak cítíš, je to tak. Tato kniha tě zbaví mnohých výmluv, které ti podsouvají, co všechno nemáš. Zároveň tě podnítí k objevování toho, co máš, a povzbudí tě k tomu, abys přemýšlel nad tím, jak to můžeš lépe spravovat.

Julo Slovák, líder kapely eSPé a zakladatel projektu Godzone

Může se zdát, že používáním rétoriky moderní doby se Janči a José přimlouvají hlavně věkově mladšímu publiku, ale ve skutečnosti je to kniha pro každého, kdo žije v dnešní společnosti. Povzbuzují čtenáře, aby se s daným tématem vyrovnal a hledal odpovědi na otázky týkající se směřování vlastního života. My v Tréninkovém centru Kompas obzvlášť oceňujeme potenciál knihy stát se užitečným nástrojem ve službě mladé generace na Slovensku (např. jako inspirace pro témata na setkání mládeží nebo studijní materiál pro skupinky nebo mentoring).

Darina Malá, TCKompas

Janči byl více než deset let zapojen do služby mladým lidem jako na lokální, tak i národní úrovni. Momentálně vede nový církevní sbor "Za Kostolom" v Žilině (SK).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.