V životě jsem se hodně naučil skrze diskuze, když jsem byl vystaven různým názorům, které jsem si musel sám v sobě urovnat. Proto jsem se rozhodl začít tento kanál, v ČR mi chyběla otevřená diskuze, která se neděje pouze v rámci jedné denominace, ale probíhá napříč církvemi. Je to kolem témat jako leadership, teologie, vedení církve, pastorace a duchovní formování, hlavně pro protestantskou a evangelikální církev.
Nesnažím se v jednotlivých epizodách dávat správné odpovědi, ale raději chci představit témata, ve kterých je napětí a dát nějaké návrhy na nový přístup.

Pro koho dělám tento kanál.

  1. Vedoucí církví a staršovstva
  2. Křesťané, kteří se nechtějí jen vézt, ale chtějí českou církev táhnout kupředu
  3. Všichni kdo se zajímají o křesťanství a i ti, kteří to už s církví vzdali

Každá epizoda má kolem 10 minut, a měly by přibývat alespoň co 14 dní.

Poté, co studoval informatiku, absolvoval roční stáž Journey v církvi Element v Hradci Králové pod Křesťanskou akademii mladých. Nyní je v týmu vedení církve ESK Havířov, kde také organizuje programy Log-out. Druhou částí úvazku pracuje v Křesťanské akademii mladých na podpoře mladých vedoucích a spolupráci generací v církvi. Jeho snem je vidět v České republice zdravé, přitažlivé církve, do kterých se lidé těší. Už dva a půl roku je šťastně ženatý s manželkou Aničkou, se kterou spolu studují teologickou školu TCM Institut. Rád čte, přemýšlí, vymýšlí vtipy do kázání a chodí s lidmi na kafe.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.