“Donebevolající talk show o víře i o životě.” 

OMG (“Oh My God”) je talk show, která bude zveřejněná 10.10. 2020 na TV Seznam. 

Talk show vtipně a provokativně rozebírá životní i duchovní otázky – jak se známými hosty ze sekulárního prostředí, tak i s méně známými hosty z církevního prostředí. Show moderuje mladá moderátorka a slammerka Ellen Makumbirofa. Mezi hosty pořadu bude patřit například Daniela Drtinová, Jiří Strach nebo David Vávra.

Talk show natáčí studio Bumerang Film pod taktovkou režiséra Jonáše Vacka na zakázku pro projekt HledamBoha.cz, z.s. První série talk show bude mít 10 dílů a v roce 2021 by na ní měla navázat série číslo dva. 

Hlavní záměr talk show je bořit předsudky o křesťanství a víře. Zaprvé tím, že otevírá duchovní témata se známými osobnostmi. A zadruhé také tím, že představíme pestrou paletu hostů z křesťanského světa. Její filosofií je, že nechce dávat správné odpovědi, ale naopak se snaží otázky “vyprovokovat”. Víc o ní píše moderátorka Ellen Makumbirofa a řežisér Jonáš Vacek

“OMG není talk show ani pro zarputilé ateisty ani pro ortodoxní křesťany. Je to paleta barev a kaleidoskop perspektiv. Už jen její název je provokativní a “nekorektní”. OMG je zvolání, které vyřkneme většinou ve chvíli, kdy jsme otrávení, překvapení, nadšení, ale i naštvaní či pobavení. Přesně takové emoce má vzbuzovat také naše talk show. Zároveň ale přesně s těmito emocemi mnohdy voláme – hlavně v cynismu – někam nahoru “Ó můj Bože!”. Někdy se ale může stát, že něco nahoře toto naše “OMG!” uslyší a odpoví nám zpátky. A kdo ví, třeba zrovna skrze naši novou Talk Show OMG.” 

moderátorka Ellen Makumbirofa

„Dobrá talkshow musí podle mě umět diváka „udeřit“ i „pohladit“. Není tedy náhoda, že OMG moderuje právě slamerka Ellen Makumbirofa, která přesně tohle umí, vždyť slampoetry je „úderná poezie“. OMG se zaměřuje na hodnoty a spiritualitu, což se může zdát, že se show nejde dohromady. Přesvědčíme však diváka o opaku, největší showman je pro mě stejně náš nebeský Táta, který se asi občas musí hodně bavit, když se bereme moc vážně, nebo si vykládáme Jeho slova úplně naopak. Chtěli jsme společně s našimi hosty neodbytně pátrat, kde všude se Stvořitel na jejich cestě ukázal.“ 

režisér Jonáš Vacek.

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.