FOCL

Jeden z nejlepších zdrojů, které jsem za poslední roky objevil, je bez pochyby FOCL  online (zkratka pro Forum Of Christian Leaders, Fórum pro Křesťanské Vedoucí). Vize této organizace je sjednotit a vyzbrojit evangelikální vedoucí z celého světa na globální evangelizaci a obnovení biblické církve.

FOCL online během ELF konference (o které připravujeme článek!) sbírá zdroje od více než 140 světových řečníků a nabízí je zadarmo během celého roka na své webové stránce nebo na YouTube.

Toto online Forum funguje na principu krátkých videí, Q&A (Otázky a Odpovědi), delší přednášky nebo webinary. Různí vedoucí, kazatelé a teologové z celého světa v těchto videích mluví na různorodá témata. Najdete tam témata od apologetiky po evangelizaci, pastoraci, Bibli, teologii a množství jiných. Také se na tomto webu nachází dobrá videa nebo přednášky od špičkových odborníků. Jednoduše najdete v ní videa na prakticky jakékoli téma, o které se zajímáte nebo se v něm chcete vzdělávat.

FOCL funguje nejen jako webový zdroj ale i jako měsíční newsletter, ve kterém dostanete přímo do vašich emailových schránek nejnovější zdroje. Určitě vám doporučujeme se přihlásit k odběru.

Věříme, že jestli jste tento zdroj doteď neznali, bude vám pomocí, inspirací a nástrojem k dalšímu růstu ve vaší lokální službě.


Hledáte více webových stránek a zdrojů pro vaše mládeže a sbory? Celý archiv najdete na tomto odkazu.

José, původem ze Španělska, je vedoucím mládeže v CB-Žilina (SK). Mimo jiné vede mládežnickou komunitu re.focus, kde slouží slovem, vede misijní skupinu a "hraje worship". José se naučil velmi rychle (za 6 měsíců) plynule slovensky, momentálně studuje na TCM.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.