Příprava: 2 hodiny;

Pomůcky: projektor, kamera, notebook, papíry, fixy

Průběh: Celá schůzka může začít prezentací 10-ti nejslavnějších / nejdražších / nejvtipnějších reklam na světě. Nebo můžete měsíc před touto akcí vyhlásit soutěž, ve které vyhraje ten, který na youtube najde nejlepší reklamu v těchto kategoriích. Hlavní hrou je ovšem natáčení vlastní reklamy. Vedoucí mohou připravit objekty, na které musí týmy natočit reklamy a nebo toto rozhodnutí můžete nechat na týmech samotných. Je jedno, jakým způsobem tuto hru vymyslíte…smysl je v tom, že týmy mají určitý čas na přípravu (např. 45 minut). Potom přijde vedoucí s kamerou a reklamy natočí. Nakonec se všechny promítnou a porota je hodnotí a vyhlásí tu nejlepší (je dobré předem říct kategorie, za které se budou rozdávat body: např. vtipnost, profesionalita, herectví…). Další hrou je vymýšlení billboardů – vyberte nějaké směšné věci (např. houbička na nádobí, špunty do uší…) a dejte každému týmu velké papíry a fixy. Úkolem je nakreslit co nejpoutavější billboard.

Pokud se vám povede toto téma dobře připravit neodnesete si pouze super společné zážitky, ale také videa a billboardy, které vám budou tuto akci připomínat :-).

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.