Příprava: 2 hodiny

Pomůcky: notebook, projektor atd.

Průběh: Na téma shopping lze vymyslet určitě mnoho různých her, ale chci zde popsat jednu, která může celé toto téma zaštiťovat. Jmenuje se „Uhodni cenu“ a můžete ji vidět například v seriálu How I met your mother. Hra probíhá tak, že nakoupíte cca 20 věcí (potraviny, kancelářské potřeby, drogerie, hračky…), rozdělíte lidi do několika skupin a vždy ukážete jednu věc a týmy mají za úkol hádat její cenu. Doporučuji vytvořit i prezentaci obrázků konkrétních věcí. Tým, který je nejblíž skutečné ceně, tuto věc vyhrává. Hra lze udělat zajímavější také tím, že se budou hádat některé drahé věci (např. auto, dům…), ale výhry budou pouze symbolické (angličák, cihla…).

Další hry: Partička – reklamace; závody v nákupních košících (nemusí být reálné)…

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.