Příprava: 1 hodina

Materiál: podle disciplín

Průběh: Celá schůzka je naplněna disciplínami, ve kterých se několik soutěžících snaží překonat jeden druhého. Tím nejdůležitějším je ovšem mít kreativní moderátory (1-2). Každá disciplína probíhá tak, že vyberete potřebný počet dobrovolníků a namotivujete dav, aby je povzbuzoval. Samozřejmě nesmíte zapomenout na lákavé ceny.

Disciplíny (vypisuji pouze osvědčené, kreativní vedoucí dokáže vymyslet mnoho dalších):

  1. Který tým (3 lidé v týmu) vypije rychleji  2l CocaColy – 2-3 týmy. Varianta: Lze hrát i v jednotlivcích tak, že Colu mohou pít pouze z kelímku, do kterého ji nalévají přes čistou ponožku (vtip je v tom, že přes ponožku Cola pění) – pro jednotlivce stačí  1l.
  2. Kdo nejrychleji sní daný počet slaných tyčinek. Bez pití.
  3. Kdo nejrychleji sní 4 banány.
  4. Kdo nacpe do pusy více marshmallounů.
  5. Dvojice – jeden udělá stojku a druhý ho chytí za nohy tak, aby nespadl. Ten co je vzhůru nohama musí co nejrychleji vypít brčkem půl litru vody – 2-3 dvojice.
  6. Páry (kluk + holka). Kluk si sedne na židli a mezi stehna si dá kelímek. Holce se zaváží oči a mezi kolena si dá plastovou láhev s vodou  s propíchnutým víčkem. Holka se postaví  5m od kluka. Hra se odstartuje a kluk hlasem navádí holku k sobě. Vyhrává dvojice, která nejrychleji naplní kelímek vodou.
  7. Páry (kluk + holka). Kluk si sedne na židli 5m od holky. Ta dostane velký bílý jogurt a lžíci. Její úkol je házet jogurt tak, aby se kluk co nejvíce najedl. Kluk chytá. Vyhrává dvojice, u které se kluk nejvíce najedl (posuzuje porota). Pozor: je dobré mít igelitové pytle, kterými se obalí kluk tak, aby si nezašpinil oblečení od jogurtu.
  8. 3 jednotlivci. Každému se dá stejný kus papíru (nejlépe pravoúhlý trojúhelník). Po odstartování si hráči najednou zapálí svůj papír od předem zapálené svíčky a drží ho mezi palcem a ukazováčkem . Kdo papír pustí poslední, vyhrál. Je dovoleno s papírem pohybovat a natáčet ho tak, aby hořel co nejméně. Pokud někomu papír zhasne, hráč vypadává. Je možné hrát na více kol.

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.