Příprava: 1 hodina

Materiály: hadrové míčky, stoly, židle

Průběh: Znovu, téma Fight lze použít na mnoho různých aktivit nebo her. Cílem je, jak už název říká – bojovat. My jsme na začátku schůzky postavili z židlí a stolů bojové pole (na styl paintballu) a hráli jsme v týmech „capture the flag“ nebo „team death match“ (boje o vlajku, nebo týmové boje). Bojuje se s hadrovými míčky. Pravidla se mohou upravit podle prostředí a počtu lidí. Překvapivě se tyto boje staly populární i mezi děvčaty. Tým, který vyhraje turnaj, vyhrává nějakou cenu. Důležité je, dobře postavit hřiště a motivovat lidi, aby hráli. Pokud jste kreativní typ, můžete vymyslet i různé legendy k bitvám a vnést do toho více smyslu, než jenom se řezat hlava nehlava :).

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.