Příprava: 2 hodiny;

Materiál: jablečný štrůdl, krůtí tousty (popřípadě steaky), pečivo, pití;

Průběh: Díkuvzdání je tradiční připomenutí amerického svátku Thanksgiving. Smyslem tohoto svátku je se sejít, sníst tradiční jídlo, uvědomit si a poděkovat za to, že máme všeho dostatek. Svátek se slaví čtvrtý čtvrtek (týden) v listopadu. Nám se osvědčilo tuto akci pořádat v uvolněnějším stylu (k jídlu jen tousty s krůtím masem a jablečný štrůdl) + krátká prezentace o historii svátku + hry (například spojené s americkým fotbalem) + krátké zamyšlení (video nebo písnička na začátek a potom například na každý stůl napsat na papír jednu oblast našich životů  – rodina, škola, volný čas, kamarádi… – a nechat lidi projít každou oblast a psát si na papír, za co jsou v těchto oblastech vděční.) Pokud se Díkuvzdání stane tradicí, lidi se rádi sejdou pravidelně každý rok.

Cílem leaderXpress je tvořit komunitu lídrů, kteří se mezi sebou podělí o to nejlepší ze svých zdrojů, zkušenosti a know-how.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Na našem webu používáme soubory cookie

Potvrďte prosím, zda přijímáte naše sledovací soubory cookie: Google Analytics, Facebook Pixel. Sledování můžete také odmítnout, takže můžete nadále navštěvovat naše webové stránky bez odesílání jakýchkoli dat službám třetích stran.