Global Leadership Summit (GLS)

Tréninky – Global Leadership Summit (GLS)

Jediná konference, kterou si s naším týmem nenecháme žádný rok ujít, je Global Leadership Summit (GLS), pořádaný Willow Creek Association (WCA).

Každý ročník má spoustu skvělých řečníků na světové úrovni z nejrůznějších odvětví, kteří mají co říct k tématům leadershipu, charakteru, inovace, kreativity a týmové práce.

Samotná konference je pořádána v srpnu v Chicagu a poté je otitulkována a promítána ve 128 zemích světa pro více než 400 000 vedoucích.

U nás je konference pořádána na podzim jak v České Republice tak na Slovensku ve dvoudenní verzi. Akcia je doprovázená moderátorem a živou kapelou.

Každému doporučuju zažít se svým týmem jedinečnou atmosféru konference.

To, co se mi na GLS nejvíce líbí je, že řečníci jsou lidé z praxe, kteří v dané oblasti mají bohaté zkušenosti a dokážou předat myšlenky a principy jednoduše a srozumitelně tak, že jim rozumím a dokážu je aplikovat do služby.

Přestože je konference křesťanská, díky kvalitnímu obsahu přesahuje svět církve a nemusíte se na ni bát pozvat své kolegy nebo spolužáky.

Více informací a přihlašování pro rok 2018 brzí:

 


Dalším skvělým zdrojem, který WCA dává k dispozici vedoucím je aplikace GLSnext, jejíž hlavní náplní jsou krátká videa od řečníků z konference, která vycházejí během celého roku a jsou skvělým zdrojem myšlenek, nápadů a povzbuzení. Aplikaci najdete v Google Play i App Store pod názvem GLSnext nebo na webu, kde se také můžete registrovat k odebírání nových videí na email.


Chcete vedieť o ďalšich tréningoch? Pozrite si našu rubriku TRÉNINKY

Zůstaň v kontaktu

Přihlas se k odběru našeho info listu a budeme ti posílat nejen informace o novém obsahu na našem webu, ale i zajímavé materiály, které na našem webu nenajdeš.

Tvůj email zůstane u nás, nikomu ho nebudeme dávat.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..