Nepřátelé srdce: Andy Stanley

STANLEY - Nepratele srdceJako pracovníci s mládeží či lídři komunit to znáte – rozbité rodiny, komplikované vztahy, otupělost vůči životu… A v tom celém zmatku jste vy a snažíte se tomu celému pomoci. Možná jsou to zápasy, které vedete i vy osobně a komplikují vám vaši službu. Nejpřirozenější je začít se zabývat symptomy. No řešení nejčastěji leží přímo u kořene. Srdce. Řešení začíná tam, kde se rozhodneme bojovat s nepřáteli srdce: vinou, hněvem, chamtivostí a žárlivostí.

„Andy Stanley napsal knihu, která nám při četbě může připadat bezděky až samozřejmá. Možná nás při ní napadne, že to je přece jasné, že popisované emoce řádí v našem srdci. Je to totiž klasická lidská zkušenost v jakékoliv době a jakékoliv kultuře. Dobře ji známe také z vlastního života. V Nepřátelích srdce Andy skvělým způsobem odhaluje nejen emoce, které škodí našemu srdci a posléze našemu životu, ale nabízí také jednoduchý lék na každou popisovanou emoci. Tuto knihu jsem studoval, prožíval, kázal jsem ji v sérii přednášek v Elementu a rozhodně ji koupím všem našim dobrovolníkům. Všichni totiž potřebujeme porazit nepřátele našeho srdce!“
Lukáš Targosz | Pastor AC Element v Hradci Králové

ČR: Zde je odkaz na nakladatelství Návrat, kde je kniha k zakoupení.
SR: Zde je odkaz na nakladatelství Porta libri, kde je kniha k zakoupení.

PS: Pokud máte zájem, zde jsou odkazy na blog Lukáše Targosze, ve kterém se věnuje zmíněné sérii přednášek (úvod, vina, hněv, chamtivost, žárlivost, bonus: dobrozvyk).

Zůstaň v kontaktu

Přihlas se k odběru našeho info listu a budeme ti posílat nejen informace o novém obsahu na našem webu, ale i zajímavé materiály, které na našem webu nenajdeš.

Tvůj email zůstane u nás, nikomu ho nebudeme dávat.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..