LeaderXpress v novém hávu!

Ahoj! V posledních týdnech prošly naše stránky redesignem. Jak grafickým, tak i obsahovým. Po grafické stránce jsme web přizpůsobili tak, aby byl pohodlně přístupný přes smartphony, tablety či velké monitory. Po obsahové stránce jsme do centra výrazněji dali komunitu a misijní životní styl. Zatím jsme se soustředili na tři rubriky – BLOG, KOMUNITA, ZDROJE – a v budoucnu máme v plánu přidat další.

Rubrika BLOG je novinkou. Chceme tam dát prostor krátkým úvahám na různé postřehy, dilemata či objevy, které se honí ídrům v jejich hlavách a mohly by vám být inspirací. Rubrika KOMUNITA poskytuje praktické nástroje, kterými můžete vaši komunitu rozvíjet. Zatím pro vás máme seznam her, nápadů na komunitní události a podklady pro tábory. Nakonec je tu rubrika ZDROJE, kde vám budeme sdílet různé knihy, weby, články či videa, které vám snad budou ve vaší lídrovské roli užitečné.

Naší touhou je nadále tento web rozvíjet komunitním způsobem – budeme velmi rádi, když přispějete svými články, zlepšeními či podněty.

Těšíme se na to, co je společně před námi!

Zůstaň v kontaktu

Přihlas se k odběru našeho info listu a budeme ti posílat nejen informace o novém obsahu na našem webu, ale i zajímavé materiály, které na našem webu nenajdeš.

Tvůj email zůstane u nás, nikomu ho nebudeme dávat.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..