Terč, štít, střelec

Čas: 20 minut

Materiály: a) verze s barvami – bíle tričko do každé trojice, barvy na ruce; b) verze s vodními balonky – vodní balonky (cca 15 do každé trojice), výrazné tričko do každé trojice

Průběh: Rozdělte hráče do trojic. V každé trojici je potřeba určit jeden terč, jeden štít a jednoho střelce. Cílem hry je „sestřelit“ cizí terče. Tuto hru je možné hrát v několika variantách. Prvně vysvětlím verzi s barvami na ruce. Každý terč si obleče bílé tričko. Během hry může běhat, ale ruce musí mít za zády. Štít se snaží bránit svůj terč, ale ruce musí mít také za zády. Okolo vyhrazeného hřiště je několik nádob s barvami na ruce. Střelci na tato stanoviště běhají a do rukou nabírají barvy. Poté se snaží najít cizí terče a zašpinit jim jejich bílá trika. Štíty svým tělem mohou své terče bránit. Který terč má na konci hry nejčistější triko, vyhrává. Stejným způsobem se hraje i varianta s vodními balonky, akorát, že se balonky po terčích hází. Ze kterého terče (trička) je vyždímáno nejméně vody, jeho tým vítězí.

Zůstaň v kontaktu

Přihlas se k odběru našeho info listu a budeme ti posílat nejen informace o novém obsahu na našem webu, ale i zajímavé materiály, které na našem webu nenajdeš.

Tvůj email zůstane u nás, nikomu ho nebudeme dávat.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..